Kombi Servis Talep Formu

** Servis formu doldurduktan sonra dakikalar içerisinde sizi arayacağız.

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi cihazın onarım ve servis işlemlerini gerçekleştirmektedir. Resmi olarak gerçekleştirilen işlemleri maksimum 3 iş günü içerisinde tamamlamaktayız. İstanbul ili içerisinde yer alan müşterilerimize en yakın bölgeden anlaşmalı bayiliğimiz aracılığıyla Kombi Servis hizmeti sunmaktayız. Hızlı ve kaliteli onarım gerçekleştiren servis personelli ürünün onarımını da ivedi biçimde gerçekleştirir. Üstelik servis sonrası +1 yıl boyunca ürüne Kombi Teknik Servis garantisi de sunmaktayız.

Kombi Servisi cihazın onarımını genellikle en yakın servis noktasında tamamlamaktadır. Fakat onay vermediğiniz hiçbir cihaz onarılmamaktadır. Tarafınıza SMS veya çağrı yoluyla mutlaka bilgilendirme gerçekleştiren servis merkeziyle iletişime geçmek için 444 85 97 numaralı çağrı destek merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Haftanın yedi günü servis hizmeti sunmakta olan Çağrı Merkezi ile dakikalar içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Teknik Servisi

Kombi Teknik Servisi hem usta becerisi hem yetenek hem de dikkat ister.Özellikle ürün alınır ve taşınırken kurulum esnasında ya da kurulum tamamlandıktan sonra cihaza hassas davranmamız gerekir.Bizimle 444 85 97 numaralı çağrı destek merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Haftanın yedi günü servis hizmeti sunmakta olan Çağrı Merkezi ile dakikalar içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Teknik Servisi onarım öncesinde mutlaka tarafınıza tahmini masraflar ve ürünün sorunu hakkında size bilgilendirme sağlar.Eğer onaylamazsanız cihazın tamir işlemi gerçekleşmemektedir.Klima Teknik Servisi hem hızlı kaliteli hemde garantili hizmet sunmaktadır.Adresinize en yakın bölgeden servis çağırmak için444 85 97 numaralı hattan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Servis Talep Aşamaları

Servis talebinizi 4 aşamada tamamlamaktayız. Servis aşamalarımızı inceleyebilirsiniz.

img
Servis Kaydı Oluştur

Kişisel ve adres bilgilerinizi doldurarak veya bizi arayarak servis kaydı oluşturun.

Servis Kaydı
img
Adresinizi Onaylayın

Adres bilgilerinizin teyitini gerçekleştirdikten sonra adresinize servis çağırın.

img
img
Hizmeti Gerçekleştirelim

Adresinizde veya servis noktasında onarımı tamamlamak için servis yönlendirelim.

img
img
Onarımı Tamamlayalım

3 iş günü içerisinde ürün grubunun arızasını gidererek kullanıma hazır hale getirelim.

img